Domovní instalaceReklamní leták

Stáhněte si náš aktuální reklamní leták.


Kotle Vaillant


Firma Vaillant neustále inovuje svůj výrobní program - ať již se jedná o závěsné či stacionární kotle, regulační techniku, nebo o příslušenství. Změny sledují rostoucí nároky zákazníků a uspokojují tak požadavky na moderní tepelnou techniku. Firma Vaillant vychází vstříc také příznivcům alternativních zdrojů energie. V naší nabídce najdete kompletní solární systémy pro přípravu teplé užitkové vody auroSTEP a Solar Set 1

Závěsné kotle jsou díky svému umístění na stěně vhodné zejména pro bytové jednotky od malých po nadstandardní. Je možné zvolit kotle kombinované s ohřevem užitkové vody nebo se zásobníkem při zvýšených nárocích na odběr užitkové vody. Kotle jsou kompletně vybaveny pro napojení na topení a není třeba dalších dodatečných prvků, jako je např. pojistný ventil, čerpadlo, atd. Dle možností odvodu spalin je možno zvolit provedení kotle s odvodem spalin do komína nebo skrz stěnu v provedení turbo. Jednou z největších výhod je použití nových komponentů zajišťujících komfortní provoz jak v topení, tak i v ohřevu užitkové vody.

Specialitou v závěsných kotlích jsou kotle kondenzační, které se vyznačují zvýšenou účinností a extrémně nízkou spotřebou zemního plynu. Toho je dosaženo dodatečným využitím tepelné energie z odcházejících spalin z kotle.

Dokumenty ke stažení